
AbeloArt, to marka, która powstała z miłości do tworzenia obrazu. W języku esperanto słowo “Abelo” oznacza pszczołę. Tworząc AbeloArt odnosimy ten symbol do wartości współpracy i rzetelności, które stanowią fundament naszych twórczych realizacji z zakresu projektowania graficznego, fotografii i animacji. Naszą misją jest wdrożenie innowacyjnych rozwiązań, które pomogą Twojej firmie wyróżnić się na rynku, przez profesjonalnie zbudowany wizerunek. Oprócz projektów wizualnych oferujemy swoim klientom konsultacje z zakresu tworzenia strategii marketingowej.
Jeśli poszukujesz firmy, która poprzez twórcze, innowacyjne projekty wizualne zmieni lub stworzy wizerunek Twojego przedsiębiorstwa, zapraszamy do współpracy!
Dlaczego AbeloArt?
1. Ważny jest dla nas czas realizacji projektów. Jako priorytet stawiamy sobie dostarczenie najwyższej jakości realizacji w wyznaczonym terminie.
2. Bogate doświadczenie w projektowaniu pozwoli nam przeprowadzić Cię przez proces tworzenia projektu. Określając cel i podstawowe wartości Twojej firmy,
3. Przygotowujemy wizualizację, która będzie odzwierciedleniem opowieści o Twojej marce.
4. Dla każdego projektu, który wykonujemy, przechowujemy kopię zapasową.
5. Wyróżnia nas wydajność, terminowość i rzetelność w pracy nad projektami dla naszych klientów.
6. Terminy są dla nas terminami.
O MNIE
Magdalena Walkowiak
Absolwentka filozofii na Uniwersytecie Wrocławskim i grafiki na Uniwersytecie SWPS. Założycielka firmy AbeloArt. Ma kilkuletnie doświadczenie pracy w agencji reklamowej, a także w nauczaniu przedmiotu zawodowego o nazwie “Prowadzenie kampanii reklamowej” w szkole średniej. Autorka innowacji “Cyfrowa obróbka obrazu” w ZSEA. Realizowała autorskie projekty graficzne i fotograficzne dla takich firm jak LG, Whirlpool, Sundesign, czy U’luvką. W swoim doświadczeniu zawodowym łączy pasję projektowania z nauczaniem. Szczególnie interesuje ją filozofia fotografii i etyka biznesu. Autorskie warsztaty z zakresu projektowania graficznego, filozofii i twórczego pisania przeprowadziła m.in. dla Centrum Technologii Audiowizualnych, Krzywego Komina i Małej Uczelni. Prywatnie tańczy brazylijski taniec Forro i tworzy portrety fotograficzne ludzi o pięknym spojrzeniu.