AbeloArt, to marka, która powstała z miłości do tworzenia obrazu. W języku esperanto słowo “Abelo” oznacza pszczołę. Tworząc AbeloArt odnosimy ten symbol do wartości współpracy i rzetelności, które stanowią fundament naszych twórczych realizacji z zakresu projektowania graficznego, fotografii i animacji. Naszą misją jest wdrożenie innowacyjnych rozwiązań, które pomogą Twojej firmie wyróżnić się na rynku, przez profesjonalnie zbudowany wizerunek. Oprócz projektów wizualnych oferujemy swoim klientom konsultacje z zakresu tworzenia strategii marketingowej.
Jeśli poszukujesz firmy, która poprzez twórcze, innowacyjne projekty wizualne zmieni lub stworzy wizerunek Twojego przedsiębiorstwa, zapraszamy do współpracy! ​​​​​​​
Dlaczego AbeloArt?

1. Ważny jest dla nas czas realizacji projektów. Jako priorytet stawiamy sobie dostarczenie najwyższej jakości realizacji w wyznaczonym terminie.
2. Bogate doświadczenie w projektowaniu pozwoli nam przeprowadzić Cię przez proces tworzenia projektu. Określając cel i podstawowe wartości Twojej firmy,
3. Przygotowujemy wizualizację, która będzie odzwierciedleniem opowieści o Twojej marce.
4. Dla każdego projektu, który wykonujemy, przechowujemy kopię zapasową. 
5. Wyróżnia nas wydajność, terminowość i rzetelność w pracy nad projektami dla naszych klientów. 
6. Terminy są dla nas terminami. 


Magdalena Walkowiak

Absolwentka filozofii na Uniwersytecie Wrocławskim i grafiki na Uniwersytecie SWPS. Założycielka firmy AbeloArt. Ma kilkuletnie doświadczenie pracy w agencji reklamowej, a także w nauczaniu przedmiotu zawodowego o nazwie “Prowadzenie kampanii reklamowej” w szkole średniej. Autorka innowacji “Cyfrowa obróbka obrazu” w ZSEA. Realizowała autorskie projekty graficzne i fotograficzne dla takich firm jak LG, Whirlpool, Sundesign, czy U’luvką. W swoim doświadczeniu zawodowym łączy pasję projektowania z nauczaniem. Szczególnie interesuje ją filozofia fotografii i etyka biznesu. Autorskie warsztaty z zakresu projektowania graficznego, filozofii i twórczego pisania przeprowadziła m.in. dla Centrum Technologii Audiowizualnych, Krzywego Komina i Małej Uczelni. Prywatnie tańczy brazylijski  taniec Forro i tworzy portrety fotograficzne ludzi o pięknym spojrzeniu.

Back to Top