Pasja, rzetelność i kreacja. Takie jesteśmy na co dzień dlatego, każdy realizowany projekt sprawia nam przyjemność. Lubimy swoją pracę, możliwość konfrontacji zasobów kreatywności z potrzebami klientów to wyzwanie, którego owoce są najsmaczniejszymi, jakie smakujemy.
Obraz jest nam najbliższy. Spijamy miód tworzenia identyfikacji wizerunkowych dla firm w postaci pracy z kształtem i kolorem. AbeloArt to nic innego ja pszczela sztuka, co w naszej definicji oznacza solidną pracę z kreatywnością - zawsze na czas.
Zobacz nasze video promocyjne!
Dlaczego AbeloArt?

1. Ważny jest dla nas czas realizacji projektów. Jako priorytet stawiamy sobie dostarczenie najwyższej jakości realizacji w wyznaczonym terminie.
2. Bogate doświadczenie w projektowaniu pozwoli nam przeprowadzić Cię przez proces tworzenia projektu. Określając cel i podstawowe wartości Twojej firmy,
3. Przygotowujemy wizualizację, która będzie odzwierciedleniem opowieści o Twojej marce.
4. Dla każdego projektu, który wykonujemy, przechowujemy kopię zapasową. 
5. Wyróżnia nas wydajność, rzetelność i wysoka jakość projektów dla naszych klientów. 
6. Terminy są dla nas terminami. 

Magdalena Walkowiak
Krew i woda. Czyli temperamentny grafik z filozoficzną głębią. Założycielka AbeloArt, absolwentka filozofii na Uniwersytecie Wrocławskim i grafiki na Uniwersytecie SWPS. Ma kilkuletnie doświadczenie agencyjne i nauczycielskie stąd też tworzenie i uczenie są dla Magdy chlebem powszednim. Naucza layoutu i kompozycji, typografii, designu opakowań oraz innych zagadnień graficznych na... Uniwersytecie Wrocławskim. Autorka innowacji “Cyfrowa obróbka obrazu” w ZSEA. Realizatorka autorskich projektów graficznych i fotograficznych dla takich firm jak LG, Whirlpool, Sundesign, czy U’luvką. 
Pasjonują ją obszary niezbyt tłumne - filozofia fotografii i etyka biznesu. Autorskie warsztaty z zakresu projektowania graficznego, filozofii i twórczego pisania przeprowadziła m.in. dla Centrum Technologii Audiowizualnych, Krzywego Komina i Małej Uczelni. Po godzinach oddaje się rytmom brazylijskiego Forro i tworzy kolorowe kolaże.Back to Top